Tooted ja teenused

2018.a. algusest oleme tulnud turule Euroopas uue ning ainulaadse tehnoloogiaga, mis võimaldab pressida kahe- või mitmetasapinnalist logo või disaini enam kui sajale erinevale materjalile. Dekoratsioonid on erilised ja pilkupüüdvad, samal ajal äärmiselt vastupidavad, pehmed ja säilitavad oma vormi kogu eseme kasutusaja jooksul ning need kannatavad isegi masinpesu. XIV dekoratsioonidele ei ole lisatud liime ega muid süttivaid aineid seega sisekujunduses kasutatavate materjalide sertifikaadid (näiteks kangad, mida kasutatakse kruiisilaevade või hotellide mööblil) säilivad ka peale selle sisse kujundite pressimist. 
 

Pakume klientidele terviklahendusi (toode + pressitud motiiv) kui ka pressimise teenust kliendi esemele. Lisaks teenuse osutamisele on meil võimalus toota kliendi soovidele vastavaid reljeefsete motiividega pehmet mööblit ja kotte. Reljeefseid dekoratsioone on võimalik lisada näiteks:

 

·        Nii sünteetilistele kui naturaalsetele rõivastele (trikotaaž, spordiriided, esinduslikud triiksärgid, softshell jakid, fliisid jpm)

·        Aksessuaaridele

·        Reklaamtootedetele

·        Firmakingitustele

·        Mööbliesemetele

·        Ja paljule muule.

 

Oma kõige erilisemaks tooteks peame värvilisest (ka mustast) helkurkangast valmistatud esinduslike arvutikotte ja käekotte, millesse on võimalik reljeefselt pressida ettevõtte sümboolika või disaini nii, et see on nähtav nii päeval kui öösel.Nüüd ei pea helkur enam riiete küljes rippuma vaid on teiega pimedas liikudes alati kaasas!

Tekstiil
IMG_5881.JPG
Tekstiil
Ebatavalised materjalid
vilt5.jpg
Vilt ja muud materjalid
Võtmehoidjad.JPG
Nahk, kunstnahk ja vinüül
IMG_E5338.JPG
Fliis
Mööbel